• Wpisów: 15
  • Średnio co: 67 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:15
  • Licznik odwiedzin: 3 969 / 1075 dni
 
carolinee16
 
Heja!!
Dzisiaj wpis ze świątecznym tagiem. Czy wy też tak samo jak ja nie możecie się doczekać jutra? Ja chciałabym już usiąść przy stole z całą rodziną i pośmiać się razem. Dobra! Przechodzę już do tagu bo jak się rozpisze to nie skończę. xD

Ulubiony świąteczny film: Pewnie dużo z was pomyślało, że jest to "Kevin sam w domu" lub "Kevin sam w Nowym Jorku", ale tak nie jest. Ostatnio byłam z moją siostrą na filmie "Listy do M 2" i bardzo mi się spodobał. Myślałam, że ta część mi się nie spodoba, a jednak tak bardzo mi się spodobała, że została moim ulubionym filmem świątecznym.

Ulubiony świąteczny kolor: Święta kojarzą mi się na pewno z kolorem czerwonym i niebieskim. Tak na prawdę nie wiem dlaczego, ale przeważnie ubiera się choinki na te kolory to może dlatego. Sama nie wiem, ale są to te dwa kolory.

Ubierasz się odświętnie czy spędzasz Święta w piżamie: Raczej wolę ubrać się odświętnie i wyglądać wtedy ładnie niż siedzieć w piżamie z rozczochranymi włosami.
 
Jeśli w tym roku mogłabyś dać prezent tylko jednej osobie, to kto by to był?: Na pewno byłaby to moja przyjaciółka z która przyjaźnie się już 6 lat.

Otwierasz prezenty w Wigilię czy świąteczny poranek?: Jakby to powiedzieć... nasza rodzina po prostu nie daje sobie prezentów na gwiazdkę. Wolimy spędzić ten czas w gronie rodziny, a nie na otwieraniu prezentów.

Czy kiedykolwiek zbudowałaś dom z piernika?: Niestety nie. :( Nigdy nie zbudowałam domu z piernika, ale bardzo bym chciała.

Co lubisz robić podczas przerwy świątecznej?: Na pewno spędzać dużo czasu z rodziną, a wieczorem już poleniuchować.

Jakieś świąteczne życzenia?: Spotkać księcia z
bajki. <33

Ulubiony bożonarodzeniowy zapach?: Zapach igieł sosnowych.

Ulubione świąteczne jedzenie: Kompot raczej do picia nie do jedzenia, ale uwielbiam pić kompot z suszoną gruszką. <3  I jeszcze barszcz czerwony z uszkami. Kocham! Po prostu kocham!

Tak więc to by było na tyle tylko jeszcze jedna z moich ulubionych piosenek świątecznych. Jeżeli można wogóle ją zaliczyć do świątecznej.


-Carolinee

Nie możesz dodać komentarza.